Pentru ca acolo este mult romantism, pentru ca acolo ” l’amour” se canta suav și dulce, pentru ca acolo mergem toți din toate colturile lumii cântând și celebrand dragostea de toate felurile, pentru ca acolo este minunat, Claudia și Andrei au sărbătorit mai mult de un an de căsniciei fericita!
Paris!!! Și totul este frumos! Imaginea luxului de pe vremea Ludovicului, imaginea doamnelor de la curte, a elegantei și a strălucirii lor, imaginea și parfumul florilor din grădinile palatului, prospețimea apei din fântânile arteziene, marele Tour Eiffel și superba priveliște pe care o poți admira de la cei 300 de metri înălțime, toate acestea te îmbie și îți dau idei pentru o ședință foto memorabila!
Clădiri impresionante, forme și structuri deosebite, lumini și umbre, detalii inepuizabile pentru doi tineri cu o energie inepuizabila!
Doua zile și mult prea puțin pentru ei și pentru aparatul meu. Însă amintiri irepetabile am creat împreună!
Claudia, Andrei și povestea continua!
Cu drag, echipa FotoDumbrava!
S-ar putea sa fii interesat si de: